Kontaktujte nás: 602 558 638 | info@profimak.cz

Profil společnosti

 

PROFIMAK, s.r.o. je pojišťovací makléřská společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pojišťovnictví. Společnost byla založena v roce 2000 osobami, které již na pojistném trhu dlouhodobě působily.

Pro výkon činnosti pojišťovacího makléře a pojišťovacího agenta má společnost PROFIMAK, s.r.o. licenci MF ČR ve smyslu zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích.

Společnost byla zapsána v obchodním rejstříku 20.prosince 2000, Městským soudem v Praze oddíl C., vložka 80819.

Společnost PROFIMAK, s.r.o. se orientuje na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném možném rozsahu, který dnešní český pojistný trh nabízí. Aby bylo možné vytvořit optimální pojistné portfolio, spolupracuje naše společnost s tuzemskými i zahraničními pojišťovnami.

PROFIMAK, s.r.o. samozřejmě nabízí klientům v rámci kvalitnějších služeb i síť kamenných poboček, kde jim vyškolení profesionálové ochotně poradí.

 

Cena služeb

Výhodou služeb pojišťovacího makléře je poskytování všech svých služeb zdarma po celou dobu trvání pojištění. Pojišťovací makléř je za svojí práci placen pojišťovnou, u které je dané pojištění sjednáno. Tato odměna však v žádném případě nejde na vrub zvýšení pojistného, ale naopak se běžně daří pojistné snížit oproti pojištění sjednanému přímo u pojišťovny.